Филтри -

Машини за обработка на почвата Jagoda

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Машини за обработка на почвата Jagoda

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Длабочина на обработка 4 мм Потребна сила на трактор 20 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Pamiętna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Длабочина на обработка 40 мм Потребна сила на трактор 25 кс Работна брзина 3 км/ч
Година 0/2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Pamiętna
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
3.816 € PLN 16.400 PLN
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вадач на компир
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Pamiętna
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се