Филтри -

Машини за обработка на почвата JOHN DEERE од Украина

Резултати од пребарување: 105 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

105 огласа: Машини за обработка на почвата JOHN DEERE од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Золочів
Контактирајте го продавачот
6.900 US$ EUR ≈ 6.403 €
Рото брана
Работна брзина 20 км/ч
Година 2000 Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање 6.4 м
Украина, Кировоград
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.210 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 150 кс
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
12.400 US$ EUR ≈ 11.510 €
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
13.100 US$ EUR ≈ 12.160 €
Рото брана
Потребна сила на трактор 90 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
10.900 US$ EUR ≈ 10.120 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 6.5 м
Украина, Широківський р-н
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 26.910 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 220 кс
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 10.5 м
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
9.699 US$ EUR ≈ 9.001 €
Рото брана
Капацитет 10 ха/час Потребна сила на трактор 100 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2010 Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.560 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 220 кс Работна брзина 12 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 11 м
Украина, Днепропетровск
Контактирајте го продавачот
7.000 US$ EUR ≈ 6.496 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
20.830 US$ EUR ≈ 19.330 €
Култиватор
Длабочина на обработка 160 мм Потребна сила на трактор 200 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 8.5 м
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
21.666 US$ EUR ≈ 20.110 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 220 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 10 м
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.920 €
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Винница
Контактирајте го продавачот
6.200 US$ EUR ≈ 5.754 €
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Винница
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.560 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 10 м
Украина, Винница
Контактирајте го продавачот
8.200 US$ EUR ≈ 7.610 €
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Винница
Контактирајте го продавачот
18 US$ EUR ≈ 16,70 €
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Винница
нови рото брана JOHN DEERE  Yetter 3530 нови рото брана JOHN DEERE  Yetter 3530 нови рото брана JOHN DEERE  Yetter 3530
3
Контактирајте го продавачот
13.200 US$ EUR ≈ 12.250 €
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Винница
Контактирајте го продавачот
8.500 US$ EUR ≈ 7.888 €
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Винница
нови рото брана JOHN DEERE РОТАЦІЙНА БОРОНА НА  НОВИХ ОРИГІНАЛЬНИХ ЇЖАЧКАХ 2022
1
Контактирајте го продавачот
7.765 € UAH 330.000 UAH
Рото брана
Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Винница
Контактирајте го продавачот
13.333 US$ EUR ≈ 12.370 €
Култиватор
Длабочина на обработка 160 мм Потребна сила на трактор 140 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.560 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 10 м
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
7.200 US$ EUR ≈ 6.682 €
Рото брана
Длабочина на обработка 50 мм Потребна сила на трактор 70 кс Работна брзина 15 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Кропивницький
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 105 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се