Филтри -

Машини за обработка на почвата JOHN DEERE

Резултати од пребарување: 134 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

134 огласа: Машини за обработка на почвата JOHN DEERE

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.150 €
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 1296 м
Украина, Одесса
Контактирајте го продавачот
11.500 US$ EUR ≈ 10.680 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 6.5 м
Украина, Широківський р-н
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.580 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 220 кс Работна брзина 12 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 11 м
Украина, Днепропетровск
Контактирајте го продавачот
9.850 US$ EUR ≈ 9.152 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
рото брана JOHN DEERE John Deer 400 4,5 м рото брана JOHN DEERE John Deer 400 4,5 м
2
Контактирајте го продавачот
4.350 US$ EUR ≈ 4.042 €
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
19.999 US$ EUR ≈ 18.580 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 190 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
13.333 US$ EUR ≈ 12.390 €
Култиватор
Длабочина на обработка 160 мм Потребна сила на трактор 140 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 12.080 €
Диск брана
Длабочина на обработка 400 мм
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Украина, Охиньки
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 12.080 €
Култиватор
Длабочина на обработка 127 мм Капацитет 8 ха/час Потребна сила на трактор 170 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2004 Километража 1500 м/ч Ширина на опфаќање 10 м
Украина
машина за подготовка на почвата за сеидба JOHN DEERE Finisher машина за подготовка на почвата за сеидба JOHN DEERE Finisher машина за подготовка на почвата за сеидба JOHN DEERE Finisher
3
Контактирајте го продавачот
24.500 US$ EUR ≈ 22.760 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2008 Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање 10 м
Украина, Харьков
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.520 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 8.5 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 29.730 €
Слама култиватор
Длабочина на обработка 127 мм Потребна сила на трактор 350 кс Работна брзина 8 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 11.7 м
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Длабочина на обработка 160 мм Потребна сила на трактор 320 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 13 м
Украина, Новгородка
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 22.300 €
Подривач
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 280 кс
Година 02/2015 Километража 22 м/ч Ширина на опфаќање 3.6 м
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Длабочина на обработка 127 мм Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 9.8 м
Украина, Бродецкое
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга фреза
Потребна сила на трактор 160 кс Работна брзина 20 км/ч
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Бродецкое
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.440 €
Подривач
Длабочина на обработка 400 мм Потребна сила на трактор 280 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 3.8 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
2.000 US$ EUR ≈ 1.858 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
15.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 500 кс
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 12.4 м
Украина, Кищенці
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Золочів
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Калинівка
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 13.010 €
Култиватор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 10 м
Украина, Гнильче
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 450 мм
Година Километража Ширина на опфаќање 3.8 м
Украина, Днепропетровск
Контактирајте го продавачот
8.600 US$ EUR ≈ 7.990 €
Рото брана
Потребна сила на трактор 85 кс Работна брзина 18 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 6.19 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Кировоград
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 134 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се