Филтри -

Машини за обработка на почвата JAR-MET од Полска

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата JAR-MET од Полска: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.450 € PLN 21.500 PLN
Пружинеста фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Полска, Choroszcz
нови мулчер за трактор JAR-MET Mulcher 1,8 m Z130/1/Мульчер 1,80 м Z130/1/Trituradora/ Kosiarko нови мулчер за трактор JAR-MET Mulcher 1,8 m Z130/1/Мульчер 1,80 м Z130/1/Trituradora/ Kosiarko
2
Контактирајте го продавачот
1.387 € PLN 6.700 PLN
Мулчер за трактор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Полска, Choroszcz
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови запчеста фреза JAR-MET Ciężka 6 polowa hydraulicza  //  UFNAL
1
Контактирајте го продавачот
1.904 € PLN 9.200 PLN
Запчеста фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Stoczek
нови пружинеста фреза JAR-MET 6m hydrauliczny // UFNAL
1
Контактирајте го продавачот
2.918 € PLN 14.100 PLN
Пружинеста фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Stoczek
Контактирајте го продавачот
1.449 € PLN 7.000 PLN
Пружинеста фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Stoczek
нови пружинеста фреза JAR-MET La rastra desmalezadora / σκαλιστήρι
1
Контактирајте го продавачот
1.024 € PLN 4.950 PLN
Пружинеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Jedwabne
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се