Филтри -

Машини за обработка на почвата JAR-MET од Европа

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

34 огласа: Машини за обработка на почвата JAR-MET

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови запчеста фреза JAR-MET Ciężka 6 polowa hydraulicza  //  UFNAL
1
Контактирајте го продавачот
2.028 € PLN 9.200 PLN
Запчеста фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Stoczek
Контактирајте го продавачот
4.849 € PLN 22.000 PLN
Пружинеста фреза
Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
4.849 € PLN 22.000 PLN
Пружинеста фреза
Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
3.306 € PLN 15.000 PLN
Пружинеста фреза
Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска
Контактирајте го продавачот
4.849 € PLN 22.000 PLN
Пружинеста фреза
Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
3.306 € PLN 15.000 PLN
Пружинеста фреза
Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
4.849 € PLN 22.000 PLN
Пружинеста фреза
Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
3.306 € PLN 15.000 PLN
Пружинеста фреза
Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови пружинеста фреза JAR-MET Chwastownik 6m hydrauliczny producent JAR-MET// UFNAL
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
3.108 € PLN 14.100 PLN
Пружинеста фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Stoczek
Контактирајте го продавачот
4.849 € PLN 22.000 PLN
Пружинеста фреза
Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
4.849 € PLN 22.000 PLN
Пружинеста фреза
Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
4.849 € PLN 22.000 PLN
Пружинеста фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
4.849 € PLN 22.000 PLN
Пружинеста фреза
Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
3.306 € PLN 15.000 PLN
Пружинеста фреза
Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
3.306 € PLN 15.000 PLN
Пружинеста фреза
Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Пружинеста фреза
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 7.2 м
Германија, Pragsdorf
нови пружинеста фреза JAR-MET La rastra desmalezadora / σκαλιστήρι
1
Контактирајте го продавачот
1.697 € PLN 7.700 PLN
Пружинеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Jedwabne
нови пружинеста фреза JAR-MET Weed harrow / Erpice per erbacce / Hackstriegel нови пружинеста фреза JAR-MET Weed harrow / Erpice per erbacce / Hackstriegel нови пружинеста фреза JAR-MET Weed harrow / Erpice per erbacce / Hackstriegel
3
Контактирајте го продавачот
2.094 € PLN 9.500 PLN
Пружинеста фреза
Потребна сила на трактор 30 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
3.306 € PLN 15.000 PLN
Пружинеста фреза
Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
3.306 € PLN 15.000 PLN
Пружинеста фреза
Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови пружинеста фреза JAR-MET Herse étrille  / Weeder / Hackstriegel 6 m нови пружинеста фреза JAR-MET Herse étrille  / Weeder / Hackstriegel 6 m нови пружинеста фреза JAR-MET Herse étrille  / Weeder / Hackstriegel 6 m
3
Контактирајте го продавачот
3.306 € PLN 15.000 PLN
Пружинеста фреза
Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
мулчер за трактор JAR-MET мулчер за трактор JAR-MET
2
Контактирајте го продавачот
1.559 €
Мулчер за трактор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
4.849 € PLN 22.000 PLN
Пружинеста фреза
Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
3.306 € PLN 15.000 PLN
Пружинеста фреза
Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се