Филтри -

Машини за обработка на почвата JAR-MET

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

8 огласа: Машини за обработка на почвата JAR-MET

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
мулчер за трактор JAR-MET мулчер за трактор JAR-MET
2
Контактирајте го продавачот
1.212 €
Мулчер за трактор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
5.551 €
Пружинеста фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Полска, Choroszcz
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови пружинеста фреза JAR-MET Chwastownik 6m hydrauliczny producent JAR-MET// UFNAL
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
2.986 € PLN 14.100 PLN
Пружинеста фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Stoczek
нови пружинеста фреза JAR-MET Herse étrille  9 m / Weeder harrow 9 m нови пружинеста фреза JAR-MET Herse étrille  9 m / Weeder harrow 9 m
2
Контактирајте го продавачот
4.870 € PLN 23.000 PLN
Пружинеста фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови пружинеста фреза JAR-MET La rastra desmalezadora / σκαλιστήρι
1
Контактирајте го продавачот
1.048 € PLN 4.950 PLN
Пружинеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
1.482 € PLN 7.000 PLN
Пружинеста фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Stoczek
нови запчеста фреза JAR-MET Ciężka 6 polowa hydraulicza  //  UFNAL
1
Контактирајте го продавачот
1.948 € PLN 9.200 PLN
Запчеста фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Stoczek
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Пружинеста фреза
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 7.2 м
Германија, Pragsdorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се