Филтри -

Машини за обработка на почвата JAGODA од Полска

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата JAGODA од Полска: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вадач на компир
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Pamiętna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Длабочина на обработка 4 мм Потребна сила на трактор 20 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Pamiętna
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Длабочина на обработка 40 мм Потребна сила на трактор 25 кс Работна брзина 3 км/ч
Година 03/2021 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Pamiętna
Контактирајте го продавачот
2.100 €
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 45 кс Работна брзина 20 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Мулчер за трактор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2.2 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
3.544 € PLN 16.250 PLN
Рото фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Choroszcz
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се