Филтри -

Машини за обработка на почвата Inter-Tech

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата Inter-Tech: 23 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.120 € PLN 32.900 PLN
Диск брана
Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
4.642 € PLN 21.450 PLN
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Choroszcz
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
4.177 € PLN 19.300 PLN
Слама култиватор
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2.6 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
1.900 € PLN 8.780 PLN
Аератор за тревник
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
1.762 € PLN 8.140 PLN
Запчеста фреза
Длабочина на обработка 12 мм
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5.3 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
2.299 € PLN 10.630 PLN
Аератор за тревник
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
1.289 € PLN 5.955 PLN
Аератор за тревник
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
3.404 € PLN 15.730 PLN
Слама култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
2.904 € PLN 13.420 PLN
Диск брана
Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
5.735 € PLN 26.500 PLN
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
4.845 € PLN 22.390 PLN
Слама култиватор
Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
3.380 € PLN 15.620 PLN
Диск брана
Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
2.934 € PLN 13.560 PLN
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
1.800 € Без ДДВ
Аератор за тревник
Година 01/2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Turośl
Контактирајте го продавачот
1.800 € Без ДДВ
Аератор за тревник
Година 01/2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Turośl
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се