Филтри -

Машини за обработка на почвата Imants од Европа

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата Imants: 23 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.450 € Без ДДВ
Култиватор
Година 1976-01-01 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Rheden
Контактирајте го продавачот
36.750 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Zwiggelte
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuwerkerk Aan Den Ijssel
култиватор Imants Spading machines култиватор Imants Spading machines култиватор Imants Spading machines
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuwerkerk Aan Den Ijssel
нови подривач Imants Culter 3.0 HD
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Biervliet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuwerkerk Aan Den Ijssel
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 1988 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Wierden
нови подривач Imants Culter 3.0 нови подривач Imants Culter 3.0
2
Контактирајте го продавачот
7.950 €
Подривач
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Zuidoostbeemster
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Zwiggelte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuwerkerk Aan Den Ijssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Zwiggelte
нови подривач Imants  HD нови подривач Imants  HD
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 600 мм Потребна сила на трактор 400 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Maasdam
нови подривач Imants Culter 3.0 HD нови подривач Imants Culter 3.0 HD
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Потребна сила на трактор 400 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Maasdam
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Култиватор
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, LA Stad aan het Haringvliet
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Рото фреза
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Lemele
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се