Филтри -

Машини за обработка на почвата ILGI

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Машини за обработка на почвата ILGI

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1 €
Слама култиватор
Длабочина на обработка 300 мм Потребна сила на трактор 240 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Mironovka
нови слама култиватор ILGI APOLLO
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 300 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Безуглівка
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се