Филтри -

Машини за обработка на почвата Howard од Германија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Машини за обработка на почвата Howard од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Рото брана
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
2.353 € Без ДДВ
Рото брана
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Obertraubling
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
3.200 €
Култиватор
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Рото фреза
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Lanken
рото фреза Howard HR35 3m рото фреза Howard HR35 3m рото фреза Howard HR35 3m
3
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
650 €
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање 1.6 м
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Рото брана
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-23843 Bad Oldesloe
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Рото брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се