Филтри -

Машини за обработка на почвата Horsch од Украина

Резултати од пребарување: 56 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

56 огласа: Машини за обработка на почвата Horsch од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
26.166 US$ EUR ≈ 24.150 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 225 кс Работна брзина 9 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, с.Бишів
Контактирајте го продавачот
15.700 US$ EUR ≈ 14.490 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 320 кс
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 11.7 м
Украина, Kyiv
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
83.500 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Нестеровка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Нестеровка
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 36.920 €
Диск брана
Потребна сила на трактор 370 кс
Година 03/2012 Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање 12.25 м
Украина, с. Великая Александровка
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 60.000 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Дунаївці
култиватор Horsch GF-12.30 култиватор Horsch GF-12.30
2
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.230 €
Култиватор
Длабочина на обработка 20 мм Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Солонянський район c.Надіївка
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.230 €
Култиватор
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Велике Колодно
Контактирајте го продавачот
10.500 US$ EUR ≈ 9.692 €
Култиватор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.150 €
Култиватор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
10.500 US$ EUR ≈ 9.692 €
Култиватор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
10.500 US$ EUR ≈ 9.692 €
Култиватор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.690 €
Култиватор
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.080 €
Култиватор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
32.500 US$ EUR ≈ 30.000 €
Диск брана
Длабочина на обработка 100 мм Потребна сила на трактор 200 кс
Година 02/2011 Километража Ширина на опфаќање 6.15 м
Украина, Запоріжжя
Контактирајте го продавачот
175.000 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zolochiv
култиватор Horsch FG 12.30 култиватор Horsch FG 12.30 култиватор Horsch FG 12.30
3
Контактирајте го продавачот
14.500 US$ EUR ≈ 13.380 €
Култиватор
Длабочина на обработка 50 мм Потребна сила на трактор 310 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 02/2012 Километража Ширина на опфаќање 11.7 м
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.310 €
Култиватор
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Ternopil
Контактирајте го продавачот
10.500 US$ EUR ≈ 9.692 €
Култиватор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
10.500 US$ EUR ≈ 9.692 €
Земјоделски валјак
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
10.500 US$ EUR ≈ 9.692 €
Култиватор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
10.500 US$ EUR ≈ 9.692 €
Култиватор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
58.000 US$ EUR ≈ 53.540 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 60.000 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zolochiv
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 56 огласа
Прикажи
Претплати се