Филтри -

Машини за обработка на почвата Horsch од Полска

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Машини за обработка на почвата Horsch од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
77.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.15 м
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Друга фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Stęszew
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Полска, Bratoszewice
Контактирајте го продавачот
19.700 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Wierzbno
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се