Филтри -

Машини за обработка на почвата Horsch од Германија

Резултати од пребарување: 102 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

102 огласа: Машини за обработка на почвата Horsch од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
култиватор Horsch Finer 6 SL
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
64.000 €
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
20.500 €
Култиватор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Култиватор
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Култиватор
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-23843 Bad Oldesloe
Контактирајте го продавачот
17.990 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Grimma
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Култиватор
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
54.104 €
Култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Култиватор
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 58 м
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
31.000 €
Култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
26.500 €
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, De-23843 Bad Oldesloe
Контактирајте го продавачот
58.900 €
Култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Култиватор
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, De-29562 Suhlendorf
пружинеста фреза Horsch Transformer 6VF пружинеста фреза Horsch Transformer 6VF пружинеста фреза Horsch Transformer 6VF
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
17.100 € Без ДДВ
Слама култиватор
Длабочина на обработка 300 мм
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Sülzetal, OT Altenweddingen
Контактирајте го продавачот
42.900 €
Диск брана
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 10 м
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Култиватор
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Suhlendorf
Контактирајте го продавачот
12.300 € Без ДДВ
Слама култиватор
Длабочина на обработка 300 мм
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Sülzetal, OT Altenweddingen
Контактирајте го продавачот
36.900 €
Култиватор
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
27.900 €
Култиватор
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање 10 м
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Култиватор
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Земјоделски валјак
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање
Германија, 17094 Pragsdorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 102 огласа
Прикажи
Претплати се