Филтри -

Машини за обработка на почвата Horsch

Резултати од пребарување: 173 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

173 огласа: Машини за обработка на почвата Horsch

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Stęszew
култиватор Horsch Finer 6 SL
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 30.390 €
Диск брана
Длабочина на обработка 100 мм Потребна сила на трактор 200 кс
Година 02/2011 Километража Ширина на опфаќање 6.15 м
Украина, Запоріжжя
Контактирајте го продавачот
64.000 €
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
20.500 €
Култиватор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Полска, Bratoszewice
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Култиватор
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Култиватор
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-23843 Bad Oldesloe
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Слама култиватор
Длабочина на обработка 3000 мм Потребна сила на трактор 200 кс
Година 07/2002 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Литванија, Batakiai
Контактирајте го продавачот
17.990 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Grimma
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Култиватор
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Гнильче
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Нестеровка
Контактирајте го продавачот
аукција 6.300 €
Слама култиватор
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Литванија, Širvintos
Контактирајте го продавачот
54.104 €
Култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
диск брана Horsch Joker 8 RT
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
10.500 US$ EUR ≈ 9.972 €
Култиватор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
10.500 US$ EUR ≈ 9.972 €
Култиватор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
10.500 US$ EUR ≈ 9.972 €
Култиватор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
диск брана Horsch Joker RT
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Несвіч
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 71.230 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 6.6 м
Украина, Bila Tserkva
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 173 огласа
Прикажи
Претплати се