Филтри -

Машини за обработка на почвата Hatzenbichler од Германија

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

18 огласа: Машини за обработка на почвата Hatzenbichler од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
диск брана Hatzenbichler originalstriegel 9 m диск брана Hatzenbichler originalstriegel 9 m
2
Контактирајте го продавачот
14.700 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.639 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Manching
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Германија, Melle-Wellingholzhausen
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Германија, Melle-Wellingholzhausen
Контактирајте го продавачот
16.798 €
Пружинеста фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Пружинеста фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Gross-Umstadt
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Пружинеста фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Gross-Umstadt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 12 м
Германија, Lanken
Контактирајте го продавачот
30.900 €
Пружинеста фреза
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 12.2 м
Германија, Kunde
пружинеста фреза Hatzenbichler ROTOR STRIEGEL 12M пружинеста фреза Hatzenbichler ROTOR STRIEGEL 12M пружинеста фреза Hatzenbichler ROTOR STRIEGEL 12M
3
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Пружинеста фреза
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Германија, Kunde
нови пружинеста фреза Hatzenbichler FEDERZAHNHACKEGGE 10.5M
1
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Fritzlar
нови пружинеста фреза Hatzenbichler FEDERZAHNHACKEGGE
1
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Fritzlar
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Рото брана
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Рото брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Calbe / Saale
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 18 м
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
24.800 €
Рото брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 12.2 м
Германија, Liebenwalde
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се