Филтри -

Машини за обработка на почвата Hamm

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Машини за обработка на почвата Hamm

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
земјоделски валјак Hamm HD90i VV земјоделски валјак Hamm HD90i VV земјоделски валјак Hamm HD90i VV
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Genoa
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се