Филтри -

Машини за обработка на почвата HOWARD од Германија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата HOWARD од Германија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.563 €
Култиватор
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Erbach
Контактирајте го продавачот
6.200 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Kruft
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
3.300 € Без ДДВ
Рото фреза
Година 1996 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Пружинеста фреза
Година 2012-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Пружинеста фреза
Година 2017-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Pragsdorf
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се