Филтри -

Машини за обработка на почвата HOWARD од Европа

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата HOWARD: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
900 € Без ДДВ
Рото фреза
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Pencran
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Prenzlau
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
2.654 € GBP 2.300 GBP
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
1.385 € GBP 1.200 GBP
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Рото брана
Година 2011-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-49661 Cloppenburg
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
3.990 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Calbe / Saale
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Рото брана
Година 2004-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-15130 Ytrac
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
7.563 €
Култиватор
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Erbach
Контактирајте го продавачот
6.200 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Kruft
Контактирајте го продавачот
3.300 € Без ДДВ
Рото фреза
Година 1996 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
3.000 € Без ДДВ
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Wierden
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се