Филтри -

Машини за обработка на почвата HOWARD

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

19 огласа: Машини за обработка на почвата HOWARD

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.990 €
Диск брана
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Schora
Контактирајте го продавачот
аукција 42,09 € SEK 500 SEK
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Uppsala
рото фреза HOWARD HAWU 205R
1
Контактирајте го продавачот
1.350 € Без ДДВ
Рото фреза
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, Steinfurt
Контактирајте го продавачот
3.200 €
Култиватор
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
13.500 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
850 €
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање 1.6 м
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Рото брана
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
2.353 € Без ДДВ
Рото брана
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Obertraubling
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Рото брана
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-56120 Josselin
Контактирајте го продавачот
850 € Без ДДВ
Рото фреза
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Plumaudan
Контактирајте го продавачот
6.989 €
Диск брана
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Рото фреза
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање 2.55 м
Холандија, Kerkweg 1 Heukelum 4161Jx, Nederland
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Рото брана
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-23843 Bad Oldesloe
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Рото брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
1.500 €
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Холандија, Borne
Контактирајте го продавачот
1.650 € Без ДДВ
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 1.4 м
Германија, Melle
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Рото брана
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Рото фреза
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Германија, Wahrenholz
Контактирајте го продавачот
2.650 € GBP 2.300 GBP
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, SLINGSBY
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се