Филтри -

Машини за обработка на почвата HORSCH од Украина

Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

41 огласа: Машини за обработка на почвата HORSCH од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
72.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Золочів
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Золочів
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Золочів
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Золочів
Контактирајте го продавачот
60.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 270 кс
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 5.75 м
Украина, Харьков
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.150 €
Култиватор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.150 €
Култиватор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6.15 м
Украина, Полковничье
Контактирајте го продавачот
39.500 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 46.460 €
Диск брана
Потребна сила на трактор 350 кс
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Нововолинськ
нови диск брана HORSCH Joker 12RT нови диск брана HORSCH Joker 12RT нови диск брана HORSCH Joker 12RT
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Золочів
Контактирајте го продавачот
7.900 US$ EUR ≈ 7.340 €
Земјоделски валјак
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Гнильче
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 37.160 €
Диск брана
Потребна сила на трактор 370 кс
Година 03/2012 Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање 12.25 м
Украина, с. Великая Александровка
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.580 €
Диск брана
Потребна сила на трактор 160 кс Работна брзина 20 км/ч
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Харківці
Контактирајте го продавачот
60.000 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Полковничье
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Золочів
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Полковничье
Контактирајте го продавачот
10.500 US$ EUR ≈ 9.756 €
Култиватор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
11.500 US$ EUR ≈ 10.680 €
Земјоделски валјак
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
24.000 € Со вклучен ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Кищенці
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 6.6 м
Украина, Белая Церковь
Контактирајте го продавачот
79.000 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Длабочина на обработка 450 мм Потребна сила на трактор 350 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, м.Хмельницький
диск брана HORSCH БШЗ - 15 шлейфовая борона
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 15 м
Украина, Київ
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се