Филтри -

Машини за обработка на почвата HORSCH од Полска

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата HORSCH од Полска: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
31.436,97 €
Диск брана
Година 2016-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Pl-76-220 G?Ówczyce
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
18.103,36 €
Диск брана
Година 2008-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Pl-76-220 G?Ówczyce
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
31.380 € PLN 145.000 PLN
Диск брана
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Malechówko
Контактирајте го продавачот
53.300 €
Култиватор
Година 2015-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Pl-76-220 G?Ówczyce
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
28.740 € PLN 132.800 PLN
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Lublin
Контактирајте го продавачот
17.100 € PLN 79.000 PLN
Култиватор
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Szówsko
слама култиватор HORSCH  TIGER 6 AS - 2017 ROK - 6 M
1
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Слама култиватор
Длабочина на обработка 350 мм
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Kudowa Zdrój
Контактирајте го продавачот
53.300 €
Диск брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Główczyce
Контактирајте го продавачот
18.070 € PLN 83.500 PLN
Диск брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Główczyce
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се