Филтри -

Машини за обработка на почвата HORSCH од Германија

Резултати од пребарување: 93 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

93 огласа: Машини за обработка на почвата HORSCH од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.990 €
Култиватор
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Култиватор
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, 17094 Pragsdorf
нови пружинеста фреза HORSCH Striegel für Joker, 1-reihig нови пружинеста фреза HORSCH Striegel für Joker, 1-reihig нови пружинеста фреза HORSCH Striegel für Joker, 1-reihig
3
Контактирајте го продавачот
1.050 €
Пружинеста фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Erbach
Контактирајте го продавачот
44.900 €
Култиватор
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
45.900 €
Култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
52.500 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 5.9 м
Германија, Osterburg
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Osterburg
нови земјоделски валјак HORSCH ROLLFLEX F. TERRANO 4.3GX нови земјоделски валјак HORSCH ROLLFLEX F. TERRANO 4.3GX нови земјоделски валјак HORSCH ROLLFLEX F. TERRANO 4.3GX
3
Контактирајте го продавачот
4.200 €
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Osterburg
Контактирајте го продавачот
72.000 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Osterburg
Контактирајте го продавачот
69.999 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Neubrandenburg
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Култиватор
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
36.500 €
Култиватор
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
34.900 €
Култиватор
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Neubrandenburg
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Култиватор
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
12.990 €
Култиватор
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
59.900 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Spelle
Контактирајте го продавачот
88.000 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Диск брана
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
13.277 €
Култиватор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Manching
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Диск брана
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
33.500 €
Култиватор
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
48.500 €
Диск брана
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 9.75 м
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Kunde
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 93 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се