Филтри -

Машини за обработка на почвата HORSCH од Франција

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата HORSCH од Франција: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Култиватор
Година 2018-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-32490 Monferran
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Култиватор
Година 2010-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-53640 Le Horps
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Култиватор
Година 2008-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-56420 Plumelec
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Култиватор
Година 2015-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-44270 St Etienne De Mer Morte
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Култиватор
Година 2015-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-56420 Plumelec
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Култиватор
Година 2015-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-45300 Pithiviers Cedex
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Култиватор
Година 2015-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-56120 Josselin
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се