Филтри -

Машини за обработка на почвата HORSCH од Европа

Резултати од пребарување: 93 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

93 огласа: Машини за обработка на почвата HORSCH

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Култиватор
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Neuenhaus
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Култиватор
Длабочина на обработка 1 мм
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Култиватор
Длабочина на обработка 3 мм
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
10.600 € Без ДДВ
Слама култиватор
Длабочина на обработка 3000 мм Потребна сила на трактор 200 кс
Година 07/2002 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Литванија, Batakiai
култиватор HORSCH Tiger 8AS култиватор HORSCH Tiger 8AS
2
Контактирајте го продавачот
72.500 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
20.500 €
Култиватор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Белгија, Avelgem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Белгија, Avelgem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Култиватор
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
26.500 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
култиватор HORSCH cruiser 12 xl култиватор HORSCH cruiser 12 xl
2
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Култиватор
Длабочина на обработка 1 мм
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
55.900 €
Култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
55.900 €
Култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
26.500 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
слама култиватор HORSCH Terrano 6FX слама култиватор HORSCH Terrano 6FX слама култиватор HORSCH Terrano 6FX
3
Контактирајте го продавачот
32.900 €
Слама култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Диск брана
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, Murgeni
Troostwijk Auctions
4 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Култиватор
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 10 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
52.942 €
Култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Култиватор
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 93 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се