Филтри -

Машини за обработка на почвата HORSCH од Белгија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата HORSCH од Белгија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Белгија, Avelgem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Белгија, Avelgem
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови слама култиватор HORSCH 3FX breekbout нови слама култиватор HORSCH 3FX breekbout нови слама култиватор HORSCH 3FX breekbout
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Белгија, Avelgem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Белгија, Avelgem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Белгија, Avelgem
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се