Филтри -

Машини за обработка на почвата HORSCH од Австрија

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата HORSCH од Австрија: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
20.700 €
Култиватор
Година 2021-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2130 Mistelbach
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
28.750,42 €
Диск брана
Година 2021-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4484 Kronstorf
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
53.550,42 €
Култиватор
Година 2009-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4484 Kronstorf
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се