Филтри -

Машини за обработка на почвата HORSCH

Резултати од пребарување: 146 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

146 огласа: Машини за обработка на почвата HORSCH

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
36.500 €
Култиватор
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, 17094 Pragsdorf
култиватор HORSCH terrano 6fx култиватор HORSCH terrano 6fx
2
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Култиватор
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Австрија, At-8311 Markt Hartmannsdorf
Контактирајте го продавачот
72.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Золочів
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Золочів
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Золочів
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Золочів
Контактирајте го продавачот
34.900 €
Култиватор
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Neubrandenburg
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Култиватор
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
26.200 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
12.990 €
Култиватор
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
59.900 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Spelle
Контактирајте го продавачот
88.000 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
60.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 270 кс
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Франција, Fr-32490 Monferran
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 5.75 м
Украина, Харьков
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Диск брана
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Култиватор
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
13.277 €
Култиватор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Manching
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.230 €
Култиватор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.230 €
Култиватор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 4.4 м
Бугарија, Търговище
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Диск брана
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, 17094 Pragsdorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 146 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се