Филтри -

Машини за обработка на почвата HMF

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Машини за обработка на почвата HMF

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Германија, Wülfershausen
Контактирајте го продавачот
1.790 €
Мулчер за трактор
Година 1991 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
4.850 €
Мулчер за трактор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
3.300 €
Мулчер за трактор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
4.622 €
Мулчер за трактор
Година 2018 Километража 318 м/ч Ширина на опфаќање 2.25 м
Германија, Mindelheim
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се