Филтри -

Машини за обработка на почвата HISARLAR

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата HISARLAR: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.990 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Романија, Iasi
Контактирајте го продавачот
6.790 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 3545 мм Потребна сила на трактор 70130 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Романија, Iasi
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
5.600 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Длабочина на обработка 100 мм Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4.48 м
Романија, Iasi
Контактирајте го продавачот
5.194 € PLN 24.500 PLN
Рото брана
Потребна сила на трактор 50 кс
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
2.693 € PLN 12.700 PLN
Рото фреза
Длабочина на обработка 200 мм Потребна сила на трактор 65 кс
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
1.166 € PLN 5.500 PLN
Рото фреза
Потребна сила на трактор 25 кс
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 0.79 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
1.505 € PLN 7.100 PLN
Рото фреза
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 1.45 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
1.611 € PLN 7.600 PLN
Рото фреза
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 1.6 м
Полска, Choroszcz
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се