Филтри -

Машини за обработка на почвата HEN

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Машини за обработка на почвата HEN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови рамнач на земја HEN WPF 100 WFH-WPF-100H
1
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Рамнач на земја
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1 м
Германија, Olfen
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се