Филтри -

Машини за обработка на почвата HE-VA од Германија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата HE-VA од Германија: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
култиватор HE-VA 450 combi disc култиватор HE-VA 450 combi disc
2
Контактирајте го продавачот
55.226,05 €
Култиватор
Година 2021-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gb-Ng32 2Lx Grantham
E-FARM.COM
6 години на Agriline
плуг HE-VA mk 11
1
Контактирајте го продавачот
53.158,82 €
Плуг
Година 2020-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gb-Nr1 2En Norwich
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
1.400 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 2.2 м
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
53.000 €
Плуг
Година 2020-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gb-Nr1 2En Norwich
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Пружинеста фреза
Година 2021-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-53881 Euskirchen
E-FARM.COM
6 години на Agriline
земјоделски валјак HE-VA Front Roller 400
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година 2016-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Kunde
култиватор HE-VA 450 combi disc култиватор HE-VA 450 combi disc култиватор HE-VA 450 combi disc
3
Контактирајте го продавачот
55.378,99 €
Култиватор
Година 2021-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gb-Ng32 2Lx Grantham
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се