Филтри -

Машини за обработка на почвата HE-VA од Европа

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата HE-VA: 18 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 403,20 € DKK 3.000 DKK
Земјоделски валјак
Година 2002 Километража 1500 м/ч Ширина на опфаќање
Данска, Nordjylland
Контактирајте го продавачот
1.680 € DKK 12.500 DKK
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Ringe
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
земјоделски валјак HE-VA TIP ROLLER 630 земјоделски валјак HE-VA TIP ROLLER 630 земјоделски валјак HE-VA TIP ROLLER 630
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 6.3 м
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
5.250 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Луксембург, Noerdange
култиватор HE-VA 450 combi disc култиватор HE-VA 450 combi disc
2
Контактирајте го продавачот
55.226,05 €
Култиватор
Година 2021-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gb-Ng32 2Lx Grantham
E-FARM.COM
6 години на Agriline
плуг HE-VA mk 11
1
Контактирајте го продавачот
53.158,82 €
Плуг
Година 2020-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gb-Nr1 2En Norwich
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
1.400 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 2.2 м
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2013-01-01 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Mariënheem
Контактирајте го продавачот
53.000 €
Плуг
Година 2020-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gb-Nr1 2En Norwich
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Пружинеста фреза
Година 2021-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-53881 Euskirchen
E-FARM.COM
6 години на Agriline
пружинеста фреза HE-VA Weeder пружинеста фреза HE-VA Weeder
2
Контактирајте го продавачот
6.750 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6.00456 м
Холандија, BROEKLAND
Контактирајте го продавачот
аукција 1.660 € DKK 12.350 DKK
Земјоделски валјак
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Sønderjylland
Контактирајте го продавачот
12.800 €
Култиватор
Година 2009-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-76850 Bosc Le Hard
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
12.800 €
Диск брана
Година 2009-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-76850 Bosc Le Hard
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се