Филтри -

Машини за обработка на почвата HE-VA од Австрија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Машини за обработка на почвата HE-VA од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Земјоделски валјак
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
15.600 €
Подривач
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
7.300 €
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
9.650 €
Земјоделски валјак
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
10.157 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-3910 Zwettl
Контактирајте го продавачот
6.900 € Со вклучен ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, Zwettl
Контактирајте го продавачот
22.990 € Со вклучен ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Zwettl
Контактирајте го продавачот
12.190 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Zwettl
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се