Филтри -

Машини за обработка на почвата HE-VA

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

20 огласа: Машини за обработка на почвата HE-VA

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Култиватор
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
2.750 €
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Pragsdorf
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 625,30 € SEK 7.000 SEK
Култиватор
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Kristdala
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Земјоделски валјак
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
15.600 €
Подривач
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
7.300 €
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
9.650 €
Земјоделски валјак
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
10.157 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-3910 Zwettl
Контактирајте го продавачот
6.750 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Холандија, Bruggeman Mechanisatie Lemele
Контактирајте го продавачот
6.900 € Со вклучен ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, Zwettl
Контактирајте го продавачот
22.990 € Со вклучен ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Zwettl
Контактирајте го продавачот
12.190 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Zwettl
земјоделски валјак HE-VA Frontpacker 300/900mm
1
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Земјоделски валјак
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
15.925 €
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8.2 м
Германија, Schierling
нови пружинеста фреза HE-VA Grass Combi 600
1
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Grimma
пружинеста фреза HE-VA HD 900
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Göttingen-Rosdorf
Контактирајте го продавачот
23.250 € GBP 19.900 GBP
Земјоделски валјак
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 16 м
Обединето Кралство, SLINGSBY
нови земјоделски валјак HE-VA FRONT-ROLLER
1
Контактирајте го продавачот
5.100 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Vohburg a.d. Donau
нови машина за подготовка на почвата за сеидба HE-VA Grass-Roller 630
1
Контактирајте го продавачот
45.420 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6.3 м
Германија, Grimma
нови земјоделски валјак HE-VA Grass-Roller 630
1
Контактирајте го продавачот
52.810 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Работна брзина 40 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6.3 м
Германија, Grimma
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се