Филтри -

Машини за обработка на почвата HATZENBICHLER од Европа

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата HATZENBICHLER: 34 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.800 €
Диск брана
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
нови пружинеста фреза HATZENBICHLER FEDERZAHNHACKEGGE 10,5M
1
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Fritzlar
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
14.285,71 €
Пружинеста фреза
Година 2021-08-08 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, De-64823 Gross Umstadt
E-FARM.COM
6 години на Agriline
нови пружинеста фреза HATZENBICHLER FEDERZAHNHACKEGGE 10,5M
1
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Fritzlar
нови пружинеста фреза HATZENBICHLER VERTIKATOR
1
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Fritzlar
нови рото брана HATZENBICHLER VERTIKATOR
1
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Рото брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Fritzlar
нови диск брана HATZENBICHLER STERNSTRIEGEL 6,40M
1
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 6.4 м
Германија, Fritzlar
нови рото брана HATZENBICHLER STERNSTRIEGEL
1
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Рото брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 6.4 м
Германија, Fritzlar
пружинеста фреза HATZENBICHLER 12M пружинеста фреза HATZENBICHLER 12M пружинеста фреза HATZENBICHLER 12M
3
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Пружинеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Zwettl
запчеста фреза HATZENBICHLER Federzahnegge запчеста фреза HATZENBICHLER Federzahnegge запчеста фреза HATZENBICHLER Federzahnegge
3
Контактирајте го продавачот
8.992 € Без ДДВ
Запчеста фреза
Година 04/2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
8.200 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Година 2021-08-08 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Германија, 08527 Plauen
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Рото брана
Година 2021-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-44270 St Etienne De Mer Morte
E-FARM.COM
6 години на Agriline
пружинеста фреза HATZENBICHLER HACKSTRIEGEL пружинеста фреза HATZENBICHLER HACKSTRIEGEL пружинеста фреза HATZENBICHLER HACKSTRIEGEL
3
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Пружинеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Австрија, Korneuburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се