Филтри -

Машини за обработка на почвата HATZENBICHLER од Австрија

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

13 огласа: Машини за обработка на почвата HATZENBICHLER од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.800 €
Диск брана
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
8.250 €
Пружинеста фреза
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Австрија, Zwettl
Контактирајте го продавачот
5.700 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
7.250 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Zwettl
слама култиватор HATZENBICHLER 3X1,5M слама култиватор HATZENBICHLER 3X1,5M
2
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Слама култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Zwettl
Контактирајте го продавачот
5.742 €
Диск брана
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање 10 м
Австрија, At-3910 Zwettl
Контактирајте го продавачот
6.490 €
Диск брана
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Zwettl
Контактирајте го продавачот
5.742 €
Рото брана
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-3910 Zwettl
Контактирајте го продавачот
5.742 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-3910 Zwettl
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Рото брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 3.3 м
Австрија, Wiener Neustadt
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се