Филтри -

Машини за обработка на почвата HATZENBICHLER

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

27 огласа: Машини за обработка на почвата HATZENBICHLER

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.639 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Manching
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
нови пружинеста фреза HATZENBICHLER FEDERZAHNHACKEGGE 10,5M
1
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Fritzlar
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Рото брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 3.3 м
Австрија, Wiener Neustadt
нови пружинеста фреза HATZENBICHLER FEDERZAHNHACKEGGE 10,5M
1
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Fritzlar
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Култиватор
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Работна брзина 12 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Пружинеста фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Gross-Umstadt
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Пружинеста фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Gross-Umstadt
Контактирајте го продавачот
30.900 €
Пружинеста фреза
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 12.2 м
Германија, Kunde
пружинеста фреза HATZENBICHLER ROTOR STRIEGEL 12M пружинеста фреза HATZENBICHLER ROTOR STRIEGEL 12M пружинеста фреза HATZENBICHLER ROTOR STRIEGEL 12M
3
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Пружинеста фреза
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
8.250 €
Пружинеста фреза
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Австрија, Zwettl
Контактирајте го продавачот
7.250 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Zwettl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Zwettl
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.360 €
Рото брана
Длабочина на обработка 20 мм Потребна сила на трактор 200 кс Работна брзина 15 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 14 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Рото брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 12 м
Германија, Holle-Grasdorf
нови пружинеста фреза HATZENBICHLER FEDERZAHNHACKEGGE
1
Контактирајте го продавачот
19.850 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Fritzlar
нови пружинеста фреза HATZENBICHLER FEDERZAHNHACKEGGE 9M
1
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Fritzlar
нови пружинеста фреза HATZENBICHLER FEDERZAHNHACKEGGE 9M
1
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Fritzlar
нови пружинеста фреза HATZENBICHLER FEDERZAHNHACKEGGE
1
Контактирајте го продавачот
19.850 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 15 м
Германија, Fritzlar
Контактирајте го продавачот
14.990 €
Пружинеста фреза
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Calbe / Saale
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се