Филтри -

Машини за обработка на почвата Güttler од Романија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Машини за обработка на почвата Güttler од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
26.340 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Романија, Jud. CONSTANŢA
Контактирајте го продавачот
32.700 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Романија, Jud. CONSTANŢA
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
36.810 €
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8.2 м
Романија, Jud. CONSTANŢA
Контактирајте го продавачот
15.990 €
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 55 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4.8 м
Романија, Jud. CONSTANŢA
Контактирајте го продавачот
9.800 €
Слама култиватор
Потребна сила на трактор 140 кс
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Романија, Jud. CONSTANŢA
Контактирајте го продавачот
15.310 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Романија, Jud. CONSTANŢA
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се