Филтри -

Машини за обработка на почвата GÜTTLER

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата GÜTTLER: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
култиватор GÜTTLER Supermaxx Bio 60-7 култиватор GÜTTLER Supermaxx Bio 60-7
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Holle-Grasdorf
култиватор GÜTTLER SuperMaxx 60-5 култиватор GÜTTLER SuperMaxx 60-5
2
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Земјоделски валјак
Година 2016-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Земјоделски валјак
Година 2020-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Луксембург, Noerdange
Контактирајте го продавачот
12.700 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 6.4 м
Германија, Liebenwalde
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се