Филтри -

Машини за обработка на почвата Grimme од Германија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Машини за обработка на почвата Grimme од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови косилка-таруп Grimme KS 75-4 нови косилка-таруп Grimme KS 75-4 нови косилка-таруп Grimme KS 75-4
3
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Косилка-таруп
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Mühlengeez
Контактирајте го продавачот
2.999 €
Косилка-таруп
Година Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Машина за собирање камења
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Машина за собирање камења
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
53.000 €
Машина за собирање камења
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
28.500 €
Машина за собирање камења
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Вадач на компир
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
66.900 €
Машина за собирање камења
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 1.7 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Машина за собирање камења
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, 27299 Völkersen
Контактирајте го продавачот
82.500 €
Машина за собирање камења
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, 27239 Twistringen
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се