Филтри -

Машини за обработка на почвата Grimme

Резултати од пребарување: 68 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

68 огласа: Машини за обработка на почвата Grimme

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.800 €
Косилка-таруп
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Hardifort
Контактирајте го продавачот
96.700 €
Машина за собирање камења
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.45 м
Данска, Customer
Контактирајте го продавачот
80.600 €
Машина за собирање камења
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 1.45 м
Данска, Customer
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Вадач на компир
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
косилка-таруп Grimme KS 1500 косилка-таруп Grimme KS 1500 косилка-таруп Grimme KS 1500
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Косилка-таруп
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuwe-Tonge
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Косилка-таруп
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Swineshead Boston Lincol
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Рото брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-80700 Roye
нови косилка-таруп Grimme KS 75-4 нови косилка-таруп Grimme KS 75-4 нови косилка-таруп Grimme KS 75-4
3
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Косилка-таруп
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Mühlengeez
косилка-таруп Grimme KS 75/4 косилка-таруп Grimme KS 75/4 косилка-таруп Grimme KS 75/4
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Косилка-таруп
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Beilen
косилка-таруп Grimme KS 1500 A косилка-таруп Grimme KS 1500 A косилка-таруп Grimme KS 1500 A
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Косилка-таруп
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Beilen
Контактирајте го продавачот
17.500 € Со вклучен ДДВ
Косилка-таруп
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Червоноградський р-н
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Косилка-таруп
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 0.9 м
Франција, Hardifort
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Косилка-таруп
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
2.999 €
Косилка-таруп
Година Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Машина за собирање камења
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Машина за собирање камења
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
косилка-таруп Grimme KS 75/4 косилка-таруп Grimme KS 75/4 косилка-таруп Grimme KS 75/4
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Косилка-таруп
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Beilen
косилка-таруп Grimme /Mesken GK 1500 косилка-таруп Grimme /Mesken GK 1500 косилка-таруп Grimme /Mesken GK 1500
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Косилка-таруп
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Beilen
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Косилка-таруп
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
53.000 €
Машина за собирање камења
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
28.500 €
Машина за собирање камења
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Косилка-таруп
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Белгија, Roeselare
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Borssele
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Рото брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-62136 Richebourg
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Рото фреза
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Hardifort
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 68 огласа
Прикажи
Претплати се