Филтри -

Машини за обработка на почвата Gregoire од Украина

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Машини за обработка на почвата Gregoire од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.500 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
28.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Zvenyhorodka
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
19.000 € Со вклучен ДДВ
Плуг
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
16.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 3.6 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
19.900 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
16.265 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zvenyhorodka
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се