Филтри -

Машини за обработка на почвата Grégoire Besson од Украина

Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

35 огласа: Машини за обработка на почвата Grégoire Besson од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 7.2 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 11.990 €
Реверзибилен плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Охиньки
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
12.000 € UAH 500.000 UAH
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Крижопіль
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.440 €
Диск брана
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 5.3 м
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
31.000 US$ EUR ≈ 28.590 €
Подривач
Длабочина на обработка 500 мм Потребна сила на трактор 500 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
7.000 US$ EUR ≈ 6.455 €
Реверзибилен плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zolotonosha
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Бродецкое
Контактирајте го продавачот
7.500 US$ EUR ≈ 6.916 €
Реверзибилен плуг
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Тепликский р-н, с. Тополевка
Контактирајте го продавачот
27.000 US$ EUR ≈ 24.900 €
Реверзибилен плуг
Година 01/2001 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Подільськ
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.440 €
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 5.3 м
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
4.562 € UAH 190.000 UAH
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 170 кс
Година 01/2008 Километража Ширина на опфаќање 2.45 м
Украина, Нараївка
диск брана Grégoire Besson DXRV 666/36 диск брана Grégoire Besson DXRV 666/36 диск брана Grégoire Besson DXRV 666/36
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Суми
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
3.601 € UAH 150.000 UAH
Реверзибилен плуг
Година 07/2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Pishky
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
диск брана Grégoire Besson диск брана Grégoire Besson диск брана Grégoire Besson
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Украина, Kyiv
диск брана Grégoire Besson DISCOPACK
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Kyiv
диск брана Grégoire Besson
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 3.3 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.140 €
Реверзибилен плуг
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Марківка
Контактирајте го продавачот
26.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 230 кс
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Потребна сила на трактор 340 кс
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
22.500 US$ EUR ≈ 20.750 €
Диск брана
Длабочина на обработка 250 мм Потребна сила на трактор 450 кс
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 9.75 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 5.8 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
47.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Капацитет 10.5 ха/час Потребна сила на трактор 340 кс Работна брзина 14 км/ч
Година 06/2017 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 12.910 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 7.7 м
Украина, Охиньки
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Претплати се