Филтри -

Машини за обработка на почвата Grégoire Besson од Полска

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Машини за обработка на почвата Grégoire Besson од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.263 € PLN 33.500 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Bolechowice
Контактирајте го продавачот
4.336 € PLN 20.000 PLN
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Bolechowice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Длабочина на обработка 50 мм Капацитет 1 ха/час
Година 1996 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Полска, Kozmin
Контактирајте го продавачот
7.805 € PLN 36.000 PLN
Диск брана
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
25.969 €
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Pl-08-140 Mordy
слама култиватор Grégoire Besson EUROTILL 5M30 - 2010 ROK - 5,3 M слама култиватор Grégoire Besson EUROTILL 5M30 - 2010 ROK - 5,3 M слама култиватор Grégoire Besson EUROTILL 5M30 - 2010 ROK - 5,3 M
3
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
13 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
26.020 € PLN 120.000 PLN
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 4.8 м
Полска, Mordy
Контактирајте го продавачот
3.361 € PLN 15.500 PLN
Реверзибилен плуг
Година 1996 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Cekcyn
Контактирајте го продавачот
9.973 € PLN 46.000 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2002 Километража 1000 м/ч Ширина на опфаќање
Полска, Wierzbno
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се