Филтри -

Машини за обработка на почвата Grégoire Besson од Германија

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

13 огласа: Машини за обработка на почвата Grégoire Besson од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.990 €
Диск брана
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 6.3 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
7.780 €
Плуг
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
6.800 €
Диск брана
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
плуг Grégoire Besson rwb7 плуг Grégoire Besson rwb7 плуг Grégoire Besson rwb7
3
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Плуг
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Плуг
Година 1996 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Плуг
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Рото брана
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Диск брана
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Култиватор
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Плуг
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Плуг
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 8.1 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Плуг
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се