Филтри -

Машини за обработка на почвата Grégoire Besson од Европа

Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

52 огласа: Машини за обработка на почвата Grégoire Besson

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
SC UTIL ADIMAR SRL
7 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
8.289 € PLN 36.000 PLN
Диск брана
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Zbuczyn
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
плуг Grégoire Besson rwb7 плуг Grégoire Besson rwb7 плуг Grégoire Besson rwb7
3
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Плуг
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
култиватор Grégoire Besson dechaumeur occitan 3.50m
1
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Франција, Fr-29610 Plouigneau
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Плуг
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Романија
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Диск брана
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-41170 Cormenon
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Култиватор
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Култиватор
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-56120 Josselin
Контактирајте го продавачот
27.626 €
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Pl-08-140 Mordy
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-56120 Josselin
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-13760 Saint Cannat
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Романија
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Плуг
Година 1996 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Плуг
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 710 мм Капацитет 6 ха/час Потребна сила на трактор 250 кс Работна брзина 14 км/ч
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 5.8 м
Полска, Grajewo
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Реверзибилен плуг
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Латвија, Amazone22
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Плуг
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-56120 Josselin
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Диск брана
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-80700 Roye
Контактирајте го продавачот
4.605 € PLN 20.000 PLN
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Bolechowice
Контактирајте го продавачот
7.714 € PLN 33.500 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Bolechowice
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Диск брана
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-73110 La Rochette
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Диск брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-62136 Richebourg
Контактирајте го продавачот
7.777 €
Плуг
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
26.250 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Франција, Fr-53500 Gennes-Sur-Glaize
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи
Претплати се