Филтри -

Машини за обработка на почвата Grégoire Besson

Резултати од пребарување: 94 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

94 огласа: Машини за обработка на почвата Grégoire Besson

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
31.000 US$ EUR ≈ 28.360 €
Подривач
Длабочина на обработка 500 мм Потребна сила на трактор 500 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
7.000 US$ EUR ≈ 6.404 €
Реверзибилен плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zolotonosha
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
SC UTIL ADIMAR SRL
7 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
14.070 € UAH 570.000 UAH
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Крижопіль
Контактирајте го продавачот
8.278 € PLN 36.000 PLN
Диск брана
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
52.700 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
12.700 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kharkiv
Контактирајте го продавачот
27.000 US$ EUR ≈ 24.700 €
Реверзибилен плуг
Година 01/2001 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Подільськ
плуг Grégoire Besson rwb7 плуг Grégoire Besson rwb7 плуг Grégoire Besson rwb7
3
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Плуг
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
6.420 € UAH 260.000 UAH
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 170 кс
Година 01/2008 Километража Ширина на опфаќање 2.45 м
Украина, Нараївка
Контактирајте го продавачот
12.500 US$ EUR ≈ 11.440 €
Реверзибилен плуг
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 4.4 м
Украина, Вінниця
култиватор Grégoire Besson dechaumeur occitan 3.50m
1
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Франција, Fr-29610 Plouigneau
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Плуг
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Диск брана
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-41170 Cormenon
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Култиватор
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Култиватор
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-56120 Josselin
Контактирајте го продавачот
27.626 €
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Pl-08-140 Mordy
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-56120 Josselin
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-13760 Saint Cannat
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Романија
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Плуг
Година 1996 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
4.444 € UAH 180.000 UAH
Реверзибилен плуг
Година 07/2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Pishky
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Плуг
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 94 огласа
Прикажи
Претплати се