Филтри -

Машини за обработка на почвата Great Plains

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

25 огласа: Машини за обработка на почвата Great Plains

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
28.800 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 8.8 м
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
25.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 240 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 6.6 м
Украина, Kyiv
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, Slanchev Bryag
Контактирајте го продавачот
10.800 US$ EUR ≈ 9.959 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Диск брана
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-8262 Ilz
Контактирајте го продавачот
24.500 US$ EUR ≈ 22.590 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Тинна
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.280 €
Култиватор
Година 09/2018 Километража Ширина на опфаќање 11 м
Украина, Dnipro
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.050 €
Култиватор
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 13.5 м
Украина, Dnipro
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Култиватор
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3.3 м
Романија, Turnu Măgurele
нови култиватор Great Plains 8539FCC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Потребна сила на трактор 320 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 12.04 м
Украина, м. Новомосковськ
нови култиватор Great Plains 8328FCC (в наявності в Україні!) нови култиватор Great Plains 8328FCC (в наявності в Україні!)
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8.5 м
Украина, Хмельницький
нови диск брана Great Plains Turbo-Max 8.0M (в наличии в Украине)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Потребна сила на трактор 165 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5.49 м
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
22.500 US$ EUR ≈ 20.750 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Доброводи
Контактирајте го продавачот
26.400 €
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, De-31188 Holle
Контактирајте го продавачот
36.500 €
Диск брана
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Германија, Kunde
нови запчеста фреза Great Plains
1
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 46.110 €
Запчеста фреза
Потребна сила на трактор 250 кс
Година 12/2022 Километража Ширина на опфаќање 15.4 м
Украина, Лебедин
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 13.5 м
Украина, смт.Демидівка
Контактирајте го продавачот
42.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Kharkiv
Контактирајте го продавачот
38.000 € Со вклучен ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
24.500 US$ EUR ≈ 22.590 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Подвірне
Контактирајте го продавачот
24.500 US$ EUR ≈ 22.590 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Запчеста фреза
Капацитет 8 ха/час Потребна сила на трактор 180 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина
диск брана Great Plains Xpress 5.5 диск брана Great Plains Xpress 5.5
2
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Диск брана
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 5.5 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
26.400 €
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
60.010 € PLN 259.000 PLN
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Świdnik
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се