Филтри -

Машини за обработка на почвата Grano-System од Европа

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата Grano-System: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.380 € PLN 45.560 PLN
Диск брана
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Stoczek
Контактирајте го продавачот
6.753 € PLN 32.800 PLN
Диск брана
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, Stoczek
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
5.142 € PLN 24.980 PLN
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Stoczek
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Grano-System Głębosz 3m FORZA / Subsoiler нови машина за подготовка на почвата за сеидба Grano-System Głębosz 3m FORZA / Subsoiler нови машина за подготовка на почвата за сеидба Grano-System Głębosz 3m FORZA / Subsoiler
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
7.962 € PLN 38.670 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 170 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Stoczek
нови диск брана Grano-System Brona talerzowa 3.0m SHARK SHS / Disc harrow нови диск брана Grano-System Brona talerzowa 3.0m SHARK SHS / Disc harrow нови диск брана Grano-System Brona talerzowa 3.0m SHARK SHS / Disc harrow
3
Контактирајте го продавачот
5.744 € PLN 27.900 PLN
Диск брана
Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Stoczek
Контактирајте го продавачот
5.715 € PLN 27.760 PLN
Диск брана
Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Stoczek
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се